Elżbieta Oracz fotografia ślubna

Najczęściej zadawane pytania

Wybranie fotografa ślubnego wymaga sporo wysiłku, aby Wam to ułatwić postanowiłam odpowiedzieć na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

Otrzymacie zdjęcia w formie odbitek oraz w wersji elektronicznej. Zdjęcia będą zapakowane w ozdobne pudełko oraz nagrane na pendrive. Ilość zdjęć przypisana jest do konkretnych pakietów. Jeśli wybierzecie Pakiet Różany otrzymacie również wysokiej klasy fotoksiążkę. Jeśli wybierzecie inne pakiety, również możecie otrzymać fotoksiążkę albo album tradycyjny za dodatkową opłatą.

Macie możliwość wybrania zdjęć do fotoksiążki.

Podczas wesela powstają zdjęcia reportażowe, przy pomocy których opowiadam o wydarzeniach w sposób naturalny i spontaniczny. Staram się być dyskretna i opiekuńcza w stosunku do Was, ponieważ wiem jakie emocje wiąże się z tym wydarzeniem. Oprócz zdjęć przedstawiających wydarzenia powstaną zdjęcia detali, zdjęcie grupowe w ustalonym wcześniej miejscu oraz jeśli macie życzenia, zdjęcia pozowane z wybranymi osobami.

Najlepiej zapytać o wolny termin telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, ale jeśli Wasze wesele zostało zaplanowane na czerwiec, sierpień lub wrzesień powinno się zarezerwować termin rok wcześniej.

Tak, na Wasze życzenie taka galeria powstanie na mojej stronie i można ją będzie oglądać po odblokowaniu hasłem.

Możliwe jest umieszczenie zdjęć w galerii internetowej, goście otrzymują link do galerii, po 2 tygodniach od daty wesela mogą zamawiać wydruki wybranych zdjęć, po zapłaceniu odbitki wysyłane są na ich adres domowy. Taka forma troszczenia się o gości zapewnia im wgląd do zdjęć oraz możliwość ich zakupienia, zwalnia nowożeńców od konieczności wywoływania zdjęć dla czasami dużej liczby osób. Galeria działa jak sklep internetowy i jest bardzo popularną formą udostępniania zdjęć gościom weselnym.

Wykonuję fotoreportaże w całej Polsce, oczywiście wiąże się to z dodatkowymi opłatami noclegu, podróży. Chętnie podejmę się wykonania pleneru w krajach Europy, znam miasta: Wenecja, Praga, Paryż, Lwów, Dubrownik, Rzym, Petersburg, Wiedeń, Ateny oraz Maltę, mogą też być inne kierunki podróży.

Posiadam stosowne upoważnienie do fotografowania w kościele wydane w Archidiecezji Krakowskiej.

Przed uroczystością dostanie ode mnie listę fotografii, które powinny znaleźć się w Waszym albumie, możecie uzupełnić ją o własne życzenia.

Zdjęcia z Waszego wesela będą zamieszczone w galerii internetowej po trzech tygodniach od daty ślubu, spośród nich wybierzecie zdjęcia do albumu. Do trzech tygodni od momentu Waszego wyboru, otrzymacie online projekt albumu, dopiero po jego zaakceptowaniu zostanie wysłany do druku.

Dla moich klientów przygotowałam trzy różne oferty, szczegóły można znaleźć tutaj: https://www.fotoslubkrakow.pl/info/cennik