Nie zawsze kobieta jest oswojona z aparatem fotograficznym i lubi pozować. Często wyobraża sobie, że posiada mankamenty urody, które przeszkadzają w osiągnięciu pięknej fotografii ślubnej Są jednak sposoby, aby ominąć te obawy i poczuć się w dniu ślubu zupełnie inaczej. Zadanie dla fotografa ślubnego

Dzień ślubu może sprawić, że Twoje podejście do fotografowanie własnej osoby znacznie się zmieni. Zazwyczaj wykonujesz selfie ze swoim chłopakiem telefonem komórkowym, a takie zdjęcia są często zniekształcone, aparat w telefonie zapewnia wyrazistość zdjęcia, ale zniekształca rysy twarzy i nie czyni Cię piękną. Profesjonalny fotograf ślubny dobierze taki obiektyw, który nie powoduje zniekształceń oraz w postprodukcji zastosuje retusz wysubtelniający Twoją twarz.


Makijaż ślubny wykonany przez profesjonalistkę

W dniu ślubu makijażystka zadba o Twój make-up i poczujesz się zupełnie inaczej. Postaraj się zrobić makijaż próbny, aby ocenić jego dobór do Twojego typu urody oraz stylu Twojej sukni ślubnej. Na zdjęciach znacznie lepiej wygląda makijaż matowy, subtelny. Jeśli będzie w nim za dużo jasnych  rozświetleń na czole i policzkach, na zdjęciach pojawią się refleksy i prześwietlenia. Ponadto brokat może na fotografii wyglądać jak białe punkciki. Zbyt gęsto doklejone rzęsy mogą przysłonić piękną oprawę oczu panny młodej.

Jak złagodzić stres w dniu ślubu

W dniu ślubu nie jest łatwo być zrelaksowaną, szczególnie w czasie przygotowań oraz wyjścia do kościoła. Aby złagodzić stres poproś o bycie z Tobą najbliższej osoby, która dobrze wpływa na Twoje emocje. Nie pij napojów pobudzających z kofeiną, najlepsza jest czysta woda, jeśli to Ci pomoże z odrobiną martini. Przygotuj rurkę do picia, aby nie zniszczyć makijażu. Pamiętaj o uśmiechu, poruszaniu się i zabawie. Uśmiech nie może być wymuszony, ale dzień ślubu to przecież powód do radości i nie powinno go u Ciebie zabraknąć.

Zapomnij o kamerach

Postaraj się nie myśleć o fotografie ślubnym. Nie patrz w jego kierunku, nie zwracaj na niego uwagi. Bądź w swoim świecie i baw się dobrze!

Jeśli mój wpis okazał się pomocny napisz pod nim komentarz. Jeśli jesteś w trakcie organizowania wesela i szukasz ślubnych inspiracji zaglądnij na moją stronę pinteresta. Stopkę znajdziesz na stronie startowej.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KRAKÓW * ZDJĘCIA ŚLUBNE W KRAKOWIE * FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW