Pierwszym krokiem do ślubu są zaręczyny. Pojawiają się emocje i ekscytacja dotycząca Waszego ślubu, Nadszedł również czas, aby podzielić się tą wiadomością z rodziną i znajomymi, Prawdopodobnie starsze pokolenie będzie wolało usłyszeć wiadomość o planowanym ślubie bezpośrednio od Was, natomiast znajomi mogą się dowiedzieć z mediów społecznościowych. 

Sesja fotograficzna zaręczynowa

Pamiętajcie, że profesjonalna sesja zdjęciowa może być fajną rozgrzewką dla czekających Was wydarzeń związanych ze ślubem. Na sesji fotograficznej z okazji zaręczyn możecie sprawdzić swojego fotografa, zbliżyć się towarzysko, oswoić z byciem fotografowanym. Ponadto może to być okazja do wypróbowania makijażu ślubnego. Pokazanie zdjęć w wersji profesjonalnej wywoła zachwyt znajomych. Fotografie, które powstaną mogą posłużyć na prezenty na wieczorze panieńskim, kawalerskim oraz na weselu jako prezent dla rodziców czy wspominkowy film z historii Waszej znajomości. Ponadto pięknie wykonane fotografie mogą znaleźć się na Waszych zaproszeniach ślubnych.. 

Jak w ciekawy sposób ogłosić zaręczyny?
1. pokaż zdjęcie swojego zaręczynowego pierścionka w mediach społecznościowych

2. zaaranżuj imprezę rodzinną dla rodziców

3. pokaż zdjęcie z momentu oświadczyn

4. nie bombarduj znajomych lawiną zdjęć, lepiej zareagują na tajemnicze “minimum”

5. dzieląc się tą informacją przy pomocy komunikatora możesz stworzyć notatkę głosową

6. przygotuj GIF lub krótki filmik 

7. zmień swój status na facebooku

8. napisz samodzielnie wiersz

9. wydrukuj na podkoszulkach zabawne napisy

Po zaręczynach zacznie się czas przedmałżeńskiej przygody. Planowania ślubu, ekscytujących przygotowań. Zanim wejdziesz na drogę podpisywania umów zainspiruj się ciekawymi pomysłami. Pamiętaj o wyjątkowej oprawie własnego ślubu. Specjalnie dla Was gromadzę na Pinterst ciekawe, inspirujące pomysły. Zajrzyj na stronę:

Pinterest