Elżbieta Oracz fotografia ślubna

Radośni, perfekcyjnie przygotowani i dojrzali. Ta para nowożeńców znalazła moje zdjęcia ślubne w internecie i od razu zapragnęła mnie mieć za fotografa ślubnego. Kiedy spotkaliśmy się na odbiór zdjęć i albumu ślubnego nie szczędzili słów pochwał, to bardzo połechtało moją dumę. Lubią tak jak ja, jasne, pastelowe zdjęcia, które po wydruki zachowują świeżość barw. Obawiałam się zdjęć w Folwarku Zalesie ze względu na ciemną kolorystykę, ale jednak wszystko wyszło pięknie. Folwark posiada wewnątrz poetycką dekorację, wokół rozciąga się ogród, który stał się atrakcyjny dla zrobienia ustawianych zdjęć rodzinnych. Myślę, że to bezpośrednie spotkanie ze mną przekonało gości i w drugiej części wesela dało im więcej swobody przed obiektywem.

Plener był wyjątkowy, w miejscu urokliwym, zalesionym i pięknym na spacery dla zakochanych. Na koniec podziwialiśmy zachód słońca i w jego świetle powstało kilka pięknych ślubnych kadrów.

Wesele: Folwark Zalesie

Fotografia ślubna Kraków * Naturalne zdjęcia ślubne * Fotograf na wesele w Krakowie * Fotograf ślubny Kraków * Zdjęcia ślubne w Folwarku Zalesie * Klasyczne zdjęcia ślubne * Ślubne zdjęcia w plenerze * Krakowskie wesele

 

Podziel się tą historią
Wróć do portfolio