Wasze wesele odbędzie się za tydzień. Jesteście podekscytowani i przerażeni. Dzień ślubu zostanie uwieczniony na fotografiach, które są istotną częścią całej uroczystości. Wiecie, że fotograf, którego wybraliście zrobi to najlepiej. Ale jak doszło do tego, że wybraliście właśnie tę osobę?

Fotografia ślubna jest jednym z ważniejszych aspektów dnia ślubu, ponieważ kiedy ten dzień przeminie zostaną wspomnienia zapisane na fotografiach. Zadanie nie jest łatwe, otwieracie setki stron internetowych i wszystkie fotografie wydają się takie same.

Aby ułatwić wykonanie tego zadania, postanowiłam wypisać w paru punktach w jaki sposób to zrobić.

  1. Zapytaj znajomych, rodzinę co podobało im się w ich fotografiach ślubnych, a co nie, zobacz jak prezentuje się ich album ślubny.
  2. Zastanów się jaki styl fotografii podoba Ci się najbardziej, czy gustujesz w zdjęciach jasnych, pastelowych czy ciemnych, mrocznych.
  3. Przeglądając portfolio zobacz jak wygląda cała relacja z dnia ślubu, nie tylko wybrane zdjęcia plenerowe, Twój ślub, to wydarzenie, które dzieje się przez kilka godzin.
  4. Spotkaj się z fotografem i zobacz czy budzi Twoje zaufanie, czy czujesz się przy nim komfortowo, czy chcesz żeby ta osoba znalazła się w Waszym prywatnym świecie.
  5. Zorientuj się czy Twój fotograf jest ekspertem od robienia zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych, posiada umiejętność uchwycenia ludzkich emocji i kadrowania, które jest interesujące.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA W KRAKOWIE * FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW * ARTYSTYCZNE ZDJĘCIA ŚLUBNE