W kwestii Waszego ślubu zostało wypowiedziane TAK. Myślicie, co zrobić w pierwszej kolejności, kogo zaprosić, jaką ustalić datę, gdzie odbędzie się wesele, jaką suknie będzie miała panna młoda.

A co z fotografią ślubną?

Możemy rozdać aparaty fotograficzne gościom i poprosić ich o sfotografowanie tego dnia, będzie fajnie. A może wujek Edmund zrobi nam zdjęcia, jest pasjonatem i wychodzi mu to całkiem nieźle. Oczywiście te pomysły są ciekawe, ale niekoniecznie otrzymacie finalnie zadowalający materiał. Profesjonalny fotograf szkoli się, wkłada wiele lat ciężkiej pracy w to co robi i posiada twórczy talent do wykonywania tego zawodu.

Jeśli Wasz fotograf zrobi 50 ślubów, to znajdzie się w gronie fotografów, którzy mogą samodzielnie podjąć się tego zadania. Nie wystarczy wziąć do ręki aparat i robić zdjęcia. Liczą się umiejętności tworzenia interesujących obrazów, dobrego kadrowania, umiejętność wczuwania się w emocje innych, detektywistyczna obecność tu i teraz. Finalnie dobry retusz, który stworzy w wydruku zdjęcia w odpowiednich tonacjach koloru i kontrastu.

Jak ważne są dla Was zdjęcia i ile powinno się wydać na fotografa?

Przeglądając oferty zadajecie sobie pytanie dlaczego tak drogo? Tak jak każdy przedsiębiorca fotograf płaci rachunki, wydaje pieniądze na kursy i sprzęt fotograficzny. Zatrudnienie profesjonalnego fotografa jest zawsze lepsze niźli niezatrudnienie go.

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Oglądajcie pełne relacje ze ślubów, nie tylko najładniejsze zdjęcia z plenerów ślubnych, zobacz jak fotograf śledzi wydarzenia podczas wesela, czy fotografuje również gości weselnych. otoczenie, detale. Czy potrafi oddać charakter ślubu zgodny z jego prawdziwą aurą? Spotkaj się z fotografem i zobacz jak wyglądają jego zdjęcia wydrukowane na papierze. Pamiętaj, że to co wygląda pięknie na ekranie jest podświetlane i po wydruku straci blask.

Życzę Wam udanego wyboru i cieszę się, że wkrótce stworzycie rodzinę, miłość bowiem nigdy nie ustaje.